Home

Pacientai ir Globėjai

Meniu

Privatumo politika

Gerb. naudotojau (-a),

šią privatumo deklaraciją parengė bendrovė „Chiesi Farmaceutici S.p.A.“ (toliau – Chiesi), tai darydama pagal ES reglamentą Nr. 276/2016 (toliau – BDAR), kad jus informuotų apie naudotojų, besilankančių interneto svetainėje www.rethinkfabry.net, asmens duomenų tvarkymą.

Jokie asmens duomenys apie naudotojus, ateinančius į šią svetainę ir po ją naršančius, netvarkomi.

Kompiuterių sistemos ir programinės įrangos procedūros, naudojamos tam, kad ši svetainė veiktų, paprastai gauna tam tikrus asmens duomenis, kurių perdavimas yra neišvengiamas naudojantis interneto ryšio protokolais.

Ši informacija nėra renkama siekiant ją susieti su identifikuotais duomenų subjektais, tačiau dėl jos operatyvinio pobūdžio ji galėtų suteikti galimybę identifikuoti naudotojus, jei yra apdorojama arba susiejama su trečiųjų šalių jau turimais duomenimis.

Prie šios duomenų kategorijos priskiriamas duomenų subjektų naudojamų kompiuterių, iš kurių jie jungiasi prie svetainės, IP adresas arba domeno pavadinimas, URI (universaliojo ištekliaus identifikatoriaus) adresas, užklausos laikas, metodas, kuriuo į serverį buvo pateikta užklausa, atsakant gauto failo dydis, skaitmeninis kodas, atitinkantis atsako iš serverio būklę (sėkmingas, klaidingas ar pan.) ir kiti parametrai, susiję su operacine sistema bei naudotojo IT aplinka.

Šie duomenys naudojami tik siekiant gauti anoniminę statistinę informaciją apie naudojimąsi svetaine, ir sužinoti, ar svetainė veikia tinkamai. Jie išlaikomi minimalų laikotarpį, nustatytą taikomais teisės aktais.

Šie duomenys gali būti naudojami siekiant įvertinti atsakomybę, jei svetainės atžvilgiu atliekamas kompiuterinis nusikaltimas.

Jei adresais, nurodytais šioje svetainėje, siunčiamas el. laiškas, yra laikoma, kad tai daroma laisvu pasirinkimu ir konkrečiu tikslu. Siunčiant el. laišką yra gaunamas siuntėjo adresas (tai reikalinga norint į užklausą atsakyti) bei bet kokie kiti asmens duomenys, kurie tame laiške pateikti. Jokie neskelbtini ar su teismo procesais susiję duomenys neįtraukiami ir, jei naudotojas juos pateikia, šie duomenys ištrinami.

Bendrovė „Chiesi Farmaceutici S.p.A.“ yra pagal BDAR 37 straipsnį paskyrusi duomenų apsaugos pareigūną, su kuriuo galima susisiekti el. pašto adresu dpoit@chiesi.com.

APLANKYKITE

„CHIESI“ INTERNETU

Jei prireikia pranešti apie nepageidaujama reakciją į vaistą, kreipkitės į savo gydytoją ir paprašykite, kad jis užpildytų ir pateiktų atitinkamą atvejo aprašą į reikiamą sveikatos priežiūros įstaigą, kaip nurodo farmakologinio budrumo reikalavimai, taikomi jūsų valstybėje. Taip pat turėkite omenyje, kad apie tokius atvejus pacientai, naudodamiesi nacionaline pranešimo sistema, gali pranešti ir tiesiogiai.

 

Pacientams – Jei prireikia pranešti apie nepageidaujama reakciją į vaistą, kreipkitės į savo gydytoją ir paprašykite, kad jis užpildytų ir pateiktų atitinkamą atvejo aprašą į reikiamą sveikatos priežiūros įstaigą, kaip nurodo farmakologinio budrumo reikalavimai, taikomi jūsų valstybėje. Taip pat turėkite omenyje, kad apie tokius atvejus pacientai, naudodamiesi nacionaline pranešimo sistema, gali pranešti ir tiesiogiai.

 

Sveikatos priežiūros specialistams – Jei pageidaujate pranešti apie pastebėtą nepageidaujama reakciją į vaistą, praneškite apie tai į jūsų sveikatos priežiūros įstaigą, kaip nurodo farmakologinio budrumo teisės aktų reikalavimai.

Rethink Fabry

Iš svetainės „Naujas požiūris į Fabry ligą“ išeinate Dėmesio: interneto svetainė, į kurią esate nukreipiami, nepriklauso „Chiesi“ ir nėra pastarosios kaip nors valdoma

Gerai