Home

Pacientai ir Globėjai

Meniu

Paciento įrankinė

Kasdienių simptomų sekimo užrašinė gali padėti jums sekti savo simptomus ir užfiksuoti bet kokius pokyčius, kad juos galėtumėte aptarti su savo gydytoju.

Fabry ligos kasdienis simptomų stebėtojasFabry ligos kasdienis simptomų stebėtojas
Atsisiųskite

ES ir vietinės pacientų organizacijos

Tarptautinės ir vietinės pacientų organizacijos gali padėti sužinoti daugiau apie gyvenimą su Fabry liga ir užmegzti ryšius su kitais žmonėmis, susiduriančiais su tokiais pat iššūkiais.

Fabry International Network
Fabry Disease News

Nuorodos į socialinius tinklus

Jei apie „Chiesi GRD“ norite sužinoti daugiau, apsilankykite mūsų svetainėje arba tapkite mūsų sekėjais per socialinius tinklus.
 

APSILANKYKITE „CHIESI GRD“ INTERNETO SVETAINĖJE

Nuorodos:

  1. Ortiz 2018 416-427
  2. fabrydiseasenews.com-What Is Fabry Disease
  3. fabrydiseasenews.com-Fabry Disease and the Heart

APLANKYKITE

„CHIESI“ INTERNETU

Jei prireikia pranešti apie nepageidaujama reakciją į vaistą, kreipkitės į savo gydytoją ir paprašykite, kad jis užpildytų ir pateiktų atitinkamą atvejo aprašą į reikiamą sveikatos priežiūros įstaigą, kaip nurodo farmakologinio budrumo reikalavimai, taikomi jūsų valstybėje. Taip pat turėkite omenyje, kad apie tokius atvejus pacientai, naudodamiesi nacionaline pranešimo sistema, gali pranešti ir tiesiogiai.

 

Pacientams – Jei prireikia pranešti apie nepageidaujama reakciją į vaistą, kreipkitės į savo gydytoją ir paprašykite, kad jis užpildytų ir pateiktų atitinkamą atvejo aprašą į reikiamą sveikatos priežiūros įstaigą, kaip nurodo farmakologinio budrumo reikalavimai, taikomi jūsų valstybėje. Taip pat turėkite omenyje, kad apie tokius atvejus pacientai, naudodamiesi nacionaline pranešimo sistema, gali pranešti ir tiesiogiai.

 

Sveikatos priežiūros specialistams – Jei pageidaujate pranešti apie pastebėtą nepageidaujama reakciją į vaistą, praneškite apie tai į jūsų sveikatos priežiūros įstaigą, kaip nurodo farmakologinio budrumo teisės aktų reikalavimai.

Rethink Fabry

Iš svetainės „Naujas požiūris į Fabry ligą“ išeinate Dėmesio: interneto svetainė, į kurią esate nukreipiami, nepriklauso „Chiesi“ ir nėra pastarosios kaip nors valdoma

Gerai